/ NGA MyWedding Albania/ Tendencat e Fundit/

Ju pëlqejnë fustanet me dantella? Nuk jeni të vetmet. Kjo copë delikate është një nga më të preferuarat për fustanet e nuseve ndër vite. Qoftë një stil klasik apo një fustani bohemian, një fustan i tërë me dantellë apo një detaj i vogël tek mëngët apo tek jaka, do të shtojë një element të dukshëm elegance në fustanin tuaj të nusërisë.

Nuk jeni e sigurtë se cili është fustani i duhur për ju? Mos u shqetësoni sepse zgjedhjet janë të pafundme. Zgjidhni një nga fustanet e mëposhtme dhe shkëlqeni në dasmën tuaj.

Mira Zwillinger 2020

 

Galvan London

 

Katya Katya 2020

 

Victoria Kyriakides 2020

 

Theia 2020

 

Oscar de la Renta 2020

 

Jenny Yoo Fall 2019

 

Total White

 

Gracy Accad 2020

 

Morilee nga Madeline Gardner Fall 2019

 

Galvan London

 

Watters Fall 2019

 

Romona Keveza 2020

 

Francesca Miranda 2020

 

Mira Zwillinge 2020

 

Dana Harel 2020

 

Katya Katya 2020

 

Watters Fall 2019

 

Lazaro 2020

 

Costarellos 2020

 

Total White

 

Enaura 2020

 

Katya Katya 2020

 

Eisen Stein 2020

 

Wtoo by Watters Fall 2019