Torta e dasmës

Pasticeri Anatolia

Rruga Islam Alla, 10m mbi Ish Adidas


Kapaciteti:
50 - 200
Çmimi mesatar :
€ 20 - € 300
Rezervo tani

Pasticeri Anatolia ofron torta per dasma dhe evente prej me shume se 5 vitesh.

Ofrojme shije te personalizuara per tortat e dasmave dhe eventeve duke ju garantuar freskine dhe cilesine e produkteve tona.

Gjithashtu Ne mund t’ju sugjerojme disa nga tortat me ne trend te momentit per te kthyer cdo moment te vecante te jetes tuaj ne nje sukses te paperseritshem.

Ne mund te pergatisim torta per evente te vogla dhe te medha deri ne 400 persona.

Per me shume na kontaktoni ne nr e tel: 0696041020

 

 

  • Klasike
  • Moderne
  • Personalizim

Vlerësimi i përdoruesit

Dërgo një mesazh

Ju lutem plotësoni kontakt-formën e mëposhtme dhe ne do t’ju përgjigjemi sa më shpejt.