Ambiente & Restorante

Zahar Event – Fustane nuserie

Rrogozhine


Kapaciteti:
200 - 500
Çmimi mesatar :
€ 550 - € 2000
Rezervo tani

Zahar Event,

Ju ndihmon te realizoni dasmen tuaj te endrrave…

Ne ju ofrojme;

Planifikim dasme;

Fustane Nuserie;

Foto-Video;

Dj;

Na kontaktoni direkt ne nr tone

Cel: +35568 625 5555

instagram; zaharevent

Vlerësimi i përdoruesit

Dërgo një mesazh

Ju lutem plotësoni kontakt-formën e mëposhtme dhe ne do t’ju përgjigjemi sa më shpejt.