Argjendari

Argjendari Due Cuori

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania


Çmimi mesatar :
€ 300 - € 3500
Rezervo tani

Argjendari Due Cuori ju ofron prej 25 vjetesh koleksionet me ekskluzive te metaleve te rralla dhe gureve me te cmuar.

Argjendar Vlashi realizon punimet artizanale me te vecanta te cilat do t’i ruani perjetesisht duke ju kujtuar momentet me te bukura te jetes suaj.

Ciftet do te mund zgjedhin perlen e rralle nga koleksionet tona te dizenjuar nga mjeshtrat argjendare Italiane.

Tek ne do te keni mundesine te gjeni:

  • Unaza Martese Floriri me Diamant dhe Zirkon
  • Unaza Fejese Floriri me Diamant dhe Zirkon
  • Unaza me Porosi sipas deshire suaj
  • Varese e byzylyke artizanale te punuar me mjeshterite e koheve te shkuar nga te paret tane.
  • Varese dhe byzylyke floriri dhe argjendi
  • Ora dhe Syze Firmato

Per me shume mos hezitoni te na telefononi ose te vizitoni dyqanin tone ne bulevardin Dyrrah.

Jeni te mirpritur,

Cel:069 375 9377

Vlerësimi i përdoruesit

Dërgo një mesazh

Ju lutem plotësoni kontakt-formën e mëposhtme dhe ne do t’ju përgjigjemi sa më shpejt.